Jak zorganizować wyjątkowy wieczór panieński?

Jeżeli to na Ciebie padła organizacja wieczoru panieńskiego, to masz przed sobą trudne zadanie. Noc w klubie, stripteaser nie robią już na nikim wrażenia. Jak więc sprawić, by był to czas wyjątkowy? Na jakie atrakcje się zdecydować, by faktycznie wszystkie dziewczyny miło spędziły czas?

Zimowy ogród – noc pod gwiazdami niezależnie od pogody

Zimowy ogród to idealny pomysł na organizację wieczoru dla Panny Młodej, która uwielbia spędzać czas poza domem i świetnie się bawi na plenerowych imprezach. Z drugiej strony na takim miejscu na pewno nie zawiedzie się romantyczka, która ten dzień chce spędzić w gronie najlepszych przyjaciółek z butelką dobrego wina, z sentymentem przywołując piękne wspomnienia. Oranżeria to świetne rozwiązanie, które niezależnie od warunków atmosferycznych pozwoli spędzić tę wyjątkową noc z widokiem na niebo. Zimowy ogród to miejsce, w którym można zorganizować wystrzałową imprezę, jak i spokojny wieczór przy grach i dobrym jedzeniu. Przeszklenia zapewnią piękne widoki i stały kontakt z naturą, a jednocześnie całą noc będzie można spędzić w letnich sukienkach nie martwiąc się o spadek temperatury. Na szczęście coraz więcej domków, które można wynająć na takie okoliczności, ma takie miejsce i warto postawić na ten wybór. Światło gwizd przebijające się przez chmury, zieleń roślin w ogrodzie, a nawet szelest deszczu spadającego na szyby… Wszystko to pasują do dosłownie każdego tematu imprezy na jaki postawicie.

Lekcja Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze zyskuje na popularności i to nie w tym kontekście, który wszyscy znamy, ale w kontekście dobrego treningu i świetnej zabawy. Pole Dance wymaga nie lada sprawności i siły, ale jego podstaw można nauczyć się stosunkowo szybko świetnie się przy tym bawiąc. Z uwagi na erotyczny podtekst lekcje tańca na rurze stają się coraz częściej jedną z atrakcji podczas wieczoru panieńskiego. Oczywiście jedna lekcja to najczęściej za mało, by z gracją poruszać się wokół rurki, ale może Panna Młoda lub któraś z jej towarzyszek odkryje w sobie drugą naturę i zechce tę umiejętność w przyszłości rozwijać. Niezależnie od efektu, taka zabawa będzie świetnym sposobem na przełamanie lodów, znalezienie tematów do żartów i integrację uczestniczek imprezy.

Sesja zdjęciowa na pamiątkę

Już sama sesja zdjęciowa będzie wyjątkowym prezentem, który na zawsze pozostanie w pamięci Waszej przyjaciółki, ale stworzenie np. fotoksiążki z tego zdarzenie będzie wisienką na torcie. Taki album to świetny dodatek do prezentu dla Panny Młodej, który na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy i przypomni radosne chwile. Możecie zdecydować się na sesję indywidualną w określonym stylu, lub po prostu sesję całej grupy z tego dnia. Pierwsza opcja będzie lepszym wyborem w przypadku gdy chcemy dać bon na taką sesję, ale jeżeli chcemy by odbywała się ona w trakcie imprezy, to postawmy na zdjęcia grupowe. Spójmy prawdzie w oczy, takiego dnia życzymy sobie tylko raz w życiu i drugi raz takie ekipy raczej nie uda się zebrać. Warto uwiecznić klimat tego wieczoru.

Warsztaty związane hobby Panny Młodej

Warsztaty w tematyce lubianym przez Pannę Młodą są świetnym pomysłem. Może się tu znaleźć dosłownie wszystko, od kursu gotowania, przez szycie po wspinaczkę. Koleżanka na pewno będzie Wam bardzo wdzięczna, że postarałyście się, by ten dzień mogła spędzić robiąc to co kocha, w dodatku w gronie najlepszych przyjaciółek. Fajnie jak uda Wam się zorganizować indywidualny termin na takie spotkanie z instruktorem, który będzie tylko dla Was, ale nie spisujcie na straty udania się na już zapełnioną grupę. Uważajcie tylko, by wybrana aktywność nie była tym, co któraś z Was szczerze nienawidzi, lub nie pozwoli Wam się zintegrować , bo np. długi czas będziecie pracować indywidualnie. To ma być WASZ wieczór i choć chcecie sprawić ogrom radości jednej z Was, to dla głównej zainteresowanej w tym dniu i tak najważniejsze jesteście Wy.